הילד נעדר מהקייטנה בשל מחלה? לא בטוח שיוכל לחזור אליה

קיראו את האותיות הקטנות בחוזה: אין החזר כספי ואין פיצוי לילד חולה שנעדר מקייטנה

פורסם בתאריך: 16.7.17 13:00

תמיד מומלץ וחשוב לקרוא את כל סעיפי החוזה או ההסכם שעליו אתם חותמים, וגם כשמדובר בהסכמים זמניים, כמו של קייטנות או של חוגי קיץ לילדים. לאחרונה התברר למספר הורים שרשמו את ילדיהם לקייטנות למשך חופשת הקיץ, שעקב מחלה או היעדרות מהקייטנה, ילדיהם לא יוכלו להמשיך לקחת חלק בפעילות הקייטנה ולא יפוצו.

כך קרה ליאיר קאשי, תושב חולון, שרשם את בנו לקורס שחייה בקייטנת השחייה של איתן אורבך בקאנטרי חולון, הילד חלה אך איתן אורבך לא הסכים להחזירו לקורס השחייה, ורק לאחר התערבות "השקמה-חולון", הבעיה נפתרה.

"רז בני החל את הקורס ולאחר מספר שיעורים החל לסבול מדלקות עיניים", מספר קאשי. "עקב הדלקת נאלץ בני להפסיד כמחצית מהשיעורים בקורס. פניתי טלפונית לאורבך כאשר רז עדיין היה חולה ונמסר לי שכשבני, נמצא פתרון. השבוע חזר בני לקורס כאשר נותרו רק עוד שני שיעורים לסופו. פניתי שוב לאורבך ותגובתו הפעם היתה שאין השלמות של שיעורים ואין אפשרות לצרף את בני לקורס אחר. אמנם", אומר האב, "מצאתי סעיף דרקוני בהסכם ההתקשרות עם הקייטנה, לפיו אם הילד נעדר יותר משיעור אחד, הוא לא יוכל להמשיך את הקורס, אך יש לציין שכל הזמן יש חוגים פעילים ואני לא מוצא שום סיבה לא לאפשר לבני להשלים את השעות החסרות". האב פנה שוב לאורבך, שהפנה אותו אל הסעיף בחוזה השולל זכות לקורס חוזר בשל היעדרות, אך לפנים משורת הדין הוא הסכים לאפשר לילד, שבינתיים הבריא ממחלתו, להשתתף בקורס אחר.

 

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה חולון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר