אין מנהל ל"הרצוג"; יש מנהלות ל"אשלים" ול"שער האריות"

(עדכון: 19:43) ל"השקמה חולון" נודע מי ינהל את "אשלים ו"שער האריות". עם זאת, עדיין לא אוישו תפקידי ראש מינהל החינוך והממונה על בטיחות מוסדות החינוך בעיר

פורסם בתאריך: 24.8.17 11:26

(עדכון: 19:43) עיריית חולון נמצאת, כך נראה, בבעיית כוח אדם בכל הקשור לאיוש תפקידי מפתח במערכת החינוך. יחד עם זאת, היום (חמישי) נודע ל"השקמה חולון" כי את בית ספר "אשלים" תנהל דינה סטניסלבסקי, סגנית מנהלת בית הספר "הס" בחולון ואת "שער האריות" תנהל קרן דגן.

גם לד"ר דליה גורי, שפרשה בסוף שנת הלימודים הקודמת מתפקידה כמנהלת בית הספר השש-שנתי "הרצוג", לא נמצא עדיין מחליף, והבוקר (חמישי) נודע כי המכרז למנהל חדש ב"הרצוג" כשל שוב וזאת כיוון שהמועמדים לא היו ראויים. בנוסף, חודשיים חלפו מאז הכריזה ד"ר טליה פרידמן על סיום תפקידה כראש מינהל החינוך בעירייה וטרם נמצא לה מחליף. הודעה על עזיבת המנהלים הקודמים בכל המשרות ניתנה בהתראה ארוכה מספיק כדי לאייש אותן.

ב"מסדר הנוכחות" של מערכת החינוך בעיר נפקד כבר שלוש שנים גם מקומו של הממונה על בטיחות מוסדות החינוך בעיר, ונראה כי אין מי שיפקח על סיום השיפוצים, על שלמותם ובטיחותם של בתי הספר וגני הילדים בחולון. העירייה נאלצת לפנות לצורך כך לחברות חיצוניות והורים רבים חוששים לשלוח את ילדיהם למוסדות החינוך במצב עניינים שכזה.

בתגובה לדברים נמסר מעיריית חולון: "אתמול (רביעי) נערך המכרז השני לניהול תיכון הרצוג, ולצערנו לא נמצא אף מועמד מתאים לתפקיד. האגף למשאבי אנוש פועל כרגע לאיתור מועמד/ת שימלא את התפקיד באופן זמני עד לאיתור מנהל קבוע. יצוין, כי מנהלת בית הספר הפורשת, ד"ר דליה גורי, תסיים את עבודתה רק בסוף חודש אוגוסט והיא כבר הכינה את כל הנדרש לפתיחת שנת הלימודים לרבות כתיבת תכניות הלימודים ואיוש מצבת המורים".

עוד נמסר כי "ועדת המכרזים לאיתור ראש מינהל חינוך תתכנס בתחילת חודש ספטמבר וזאת לאחר שיותר מ-10 מועמדים נשלחו לביצוע מבחני התאמה. עד לבחירה של סמנכ"ל החינוך משמש משה לייבה, סגן ראש מינהל החינוך ומנהל האגף לחדשנות חינוכית, כמ"מ ראש המינהל".

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה חולון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר