הכי בריאים: חולון הוכרה כרשות "אפשריבריא בעיר" לשנת 2019

לתוכנית שותפים הרשות המקומית, משרדי הבריאות, החינוך והתרבות והספורט והיא משפיעה על כל תחומי החיים

פורסם בתאריך: 29.6.20 12:27

עיריית חולון זכתה בתמיכת המשרד לקידום תוכניות שמעודדות חיים פעילים ובריאים בקרב תושבי העיר זאת לאחר שהוכרה על ידי משרד הבריאות כרשות "אפשריבריא בעיר" לשנת 2019, וזאת לאור עמידתה בהצלחה בתנאים להכרה ומחויבות ראש העיר ליישום התוכנית בחולון.התוכנית זו הוקמה על ידי ממשלת ישראל לצורך הובלת תהליך ליצירת סביבה שמאפשרת תרבות בריאות בישראל ומטפחת זאת. לתוכנית שותפים משרדי הבריאות, החינוך והתרבות והספורט, יחד עם גורמי ממשל נוספים ורשויות מקומיות, והיא כוללת היבטים מדיניים, חברתיים וכלכליים, שמטרתם לאמץ הרגלי אכילה בריאים בשילוב פעילות גופנית בחיי היום-יום בקרב כל קבוצות האוכלוסייה, על מנת ליצור השפעה חיובית על איכות החיים.

בנוסף, זכתה העירייה גם בתמיכת משרד הבריאות, על מנת לבסס תוכניות לקידום חיים פעילים ובריאים ולהרחיבן וכן על מנת לבצע תוכניות ופעילויות "אפשריבריא" גם השנה.

תעודת הערכה מטעם משרד הבריאות הוענקה לעירייה, בחתימת ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, פרופ' סיגל סדצקי, מנהלת המחלקה לחינוך ולקידום הבריאות במשרד הבריאות, ד"ר אפרת אפללו ומנהלת התוכנית הלאומית "אפשריבריא".אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה חולון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר