המחזוריות יוצאות משכונות חולון

וגם - קרטוניות חדשות וגדולות עם גגון לגשם הוצבו ברחבי העיר ובאזור התעשייה

פורסם בתאריך: 30.11.21 07:42

החל מיום רביעי השבוע, 1.12.2021, ייכנס לתוקפו חוק הפיקדון הארצי למכלי משקה גדולים ומחלקת המחזור העירונית נערכת להוצאה הדרגתית של המחזוריות ממרבית שכונות העיר כבר במהלך דצמבר.לאור החוק החדש, מבקשת עיריית חולון מהתושבים שלא להשליך את מכלי המשקה לפחים הכתומים החל מ- 1.12.2021 ועד אז ניתן להשליכם כשהם מושטחים ככל הניתן כדי להפחית נפחים.עם כניסת חוק הפיקדון לתוקפו, אפשר להחזיר לרשתות המזון גם את בקבוקי המשקה הגדולים תמורת קבלת הפיקדון  – 30 אגורות למכל.

על מנת לשמור על חולון נקייה וממחזרת, מזכירה העירייה כי ניתן להמשיך ולהשליך לפחים הכתומים את אריזות הפלסטיק כגון מוצרי היגיינה וניקיון, מכלי מזון וחומרי ניקוי וכו', אריזות המתכת כגון קופסאות שימורים, תרסיסים וכו', אריזות נייר, קרטוני משקה, אריזות קלקר ושקיות ניילון.

ובתוך כך, התחדשה העיר בקרטוניות חדשות ואיכותיות גדולות יותר, הכוללות גגות למניעת כניסת מי הגשמים. בחודשיים האחרונים החלה מחלקת המחזור העירונית בהצבת הקרטוניות החדשות ברחבי העיר ובאזור התעשייה והם מיועדים לנוחות התושבים. חשוב לשטח את הקרטונים טרם הכנסתם למתקני האיסוף ויודגש, כי הם מיועדים אך ורק עבור קרטונים ולא נייר, אשפה, גזם או כל דבר אחר.

מעיריית חולון מבקשים להדגיש, כי לצד פעילות העירייה, שיתוף הפעולה של התושבים הינו חיוני להגברת המחזור, לניקיון העיר, לאיכות החיים והשמירה על הסביבה.

תגיות:

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה חולון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר