רופאי שיניים בחולון. תמונה ממאגר Shutterstock
רופאי שיניים בחולון. תמונה ממאגר Shutterstock

רופאי שיניים בחולון שכדאי להכיר

חיוך מושלם ושיניים בריאות לא חייבים להיות חלום רחוק. את טיפולי השימור, השתלות השיניים וטיפולי אסתטיקת הפה מבצעים רופאי שיניים בחולון בעזרת טיפולים מתקדמים בטכנולוגיות חדשניות

פורסם בתאריך: 17.2.19 17:25

ד"ר יעקובוב דוד

הבחירה ברופא שיניים שיטפל באופן מקצועי ומסור היא החלטה קשה. רובנו בוחרים ברופא שמפזר הבטחות או ברופא שמתחייב לתוצאות מהירות שלא בטוח שיוכל להשיג. לרובנו אין ממש זמן לתהליך ארוך ואנחנו מתפתים לכל אותם טיפולי בזק שניתן לעשות ביום אחד "ישנם מקרים מורכבים וסבוכים שהטיפול החד פעמי הזה אינו מתאים למטופל. התחושה שהוא יכול לגמור את הכל ביום אחד היא שמביאה אותו לקחת החלטה שגויה", אומר ד"ר דוד יעקובוב, רופא שיניים בחולון. "רפואה היא תחום שלוקח זמן וכמו שמניתוח לא מחלימים ביום אחד, כך גם בטיפול שיניים- יש צורך בתהליך ממושך".

ד"ר דוד יעקובוב הינו רופא שיניים בכיר ומוביל בתחומו המציע מגוון רחב של טיפולי שיניים החולשים על כל תחומי רפואת השיניים ובהם השתלות שיניים "טיפולי שתלים דנטאליים מיושמים במסגרת השתלות מונחות מחשב המאפשרות השגת רמת דיוק גבוהה במיוחד בכל הנוגע להצבת השתל וזאת תודות למכשור הייחודי הפועל באופן מופחת קרינה" מציין ד"ר יעקובוב.

בנוסף, ד"ר דוד יעקבוב מעמיד לרשותכם טיפולי שיניים הנערכים לצרכי הכנה חלל הפה לטיפולי שתלים, לרבות, טיפולי הרמת סינוס פתוחה/סגורה וטיפולי הוספת עצם. גם טיפולי אסתטיקה דנטלית מוצעים במרפאתו של ד"ר יעקובוב ובהם טיפולי סתימות לבנות בשיניים הקדמיות, ציפוי שיניים מחרסינה, הלבנת שיניים והנחת כתרי זירוקניה. עוד מוצעים טיפולי שיניים המיועדים לצרכי שימור ותחזוקת השיניים. טיפולים אלו כוללים בין היתר: טיפולי שורש, ניקוי אבן ועקירות שיני בינה. ד"ר יעקובוב נותן מענה לטיפול במחלות חניכיים. טיפולים אלו מיועדים לצרכי התמודדות עם מחלות חניכיים שונות כגון דלקות חניכיים ותופעת נסיגת חניכיים.

כחלק בלתי נפרד מהשירות המקצועי והאישי מציע ד"ר יעקובוב שירותי עזרה ראשונה הכרחיים. כמו כן הוא מקפיד לבנות תכנית אישית מותאמת לצרכי הלקוח. זאת הסיבה שרבים מלקוחותיו שומרים לו אמונים וכמו שמספר יעקובוב "אחת הלקוחות אמרה לי "יצאת צדיק" אחרי טיפול שהענקתי לה. התחושה ששיפרתי את מצבה וגרמתי לה לתחושה טובה שווה הכל" אומר ד"ר יעקובוב.

הניסיון, הידע הסבלנות, האכפתיות ואמינות כל אלה הופכים את ד"ר יעקובוב לרופא השיניים שכדאי לכם לבקר אצלו כשאתם רוצים לדאוג לשיניים שלכם. אחרי הכל- חיוך יפה ומושלם שווה הכל.

ד"ר דוד יעקובוב, רופא שיניים בחולון

טלפון: 054-6373733

קישור לאתר

מעבר לעמוד הפייסבוק

ד"ר יעקובוב, רופא שיניים בחולון


ד"ר עמאשה – רפואת שיניים בסטנדרט הגבוה ביותר

אדם העוסק ברפואת שיניים חייב להיות קודם כל רופא לכל דבר ועניין. בעל מקצוע שכזה צריך להתבונן על מצבו הבריאותי המקיף של הלקוח, ולתת מענה לכל בעיה הנגרמת בשיניים, תוך הסתכלות מעמיקה על כלל מאפייניו הבריאותיים של המטופל. לכן, בשביל לבחור רופא שיניים מקצועי באמת, צריך לדעת שמדובר באדם בעל ניסיון רב שנים, אשר משתמש בפרוצדורות שונות ומגוונות ומטפל גם בבעיות מורכבות ומסובכות.

ד"ר עמאשה הוא מרופאי השיניים, אשר שמים את הפן המקצועי בראש סדר עדיפויותיהם. בזכות הניסיון הרב שצבר לאורך למעלה מעשור של פעילות בתחום, הצליח ד"ר עמאשה לפתח את עצמו מבחינה מקצועית ולנהל במקביל שלוש מרפאות שיניים נחשבות ומובילות בישראל (בראשון לציון, בחולון ובבוקעאתא).

ד"ר עמאשה הינו בעל תואר D.M.D., ועל כן, הוסמך כדוקטור לרפואת שיניים. הוא עבד בעבר כמרצה מרצה מטעם החברה לטכנולוגיה רפואית חדשנית "Green Implant" (גם ערך עבורם מחקרים קליניים בשתלים דנטליים) וכיום משמש כמרצה ומדריך ב"המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות", כמדריך בחברה השוויצרית לשתלים “SGS” וכחבר בעמותה הבינלאומית למשתילים.

על מנת להרחיב את סט הכלים שעומד לרשותו ולהעניק ללקוחותיו מענה רחב ככל הניתן לבעיותיהם, עבר ד"ר עמאשה השתלמויות וקורסים ברציפות, ביניהם הכשרות בגרמניה, קורס אסתטיקה ושיקום מתקדם, קורס הרדמה כללית, קורס אורתודנטי, קורס הזרקות חומצה וטיפולי בוטוקס ועוד.

בהתאם לרף המקצועיות הגבוה שהציב ד"ר עמאשה במרפאותיו, צוות העובדים בקליניקה של ד"ר עמאשה בחולון ובמרפאה שלו בראשון לציון, עומדים לרשות הלקוחות לאורך כל שעות היממה ומעניקים להם טיפול מסור ויעיל שעונה על כלל צרכיהם.

פעילותם העיקרית של ד"ר עמאשה וצוותו הרפואי מתמקדת בטיפולי אסתטיקה, טיפולי שורש, אורתודנטיה השתלות שיניים ושיקומים קלים ומורכבים, המתבצעים באמצעות שיטות דיגיטליות חדשניות. ד"ר עמאשה מאמין כי שימוש בטכניקות מתקדמות המתכתבות עם ההתפתחות הטכנולוגית שאירעה במאה ה-21, הינו חלק הכרחי בעבודתו של כל רופא שיניים מקצועי, אשר שואף להיות אחד מהמובילים והנחשבים ביותר בתחומו.

הקשבה ויחס מסור ללקוחות, הינם מרכיבים משמעותיים ונטולי פשרות עבור ד"ר עמאשה. הוא מקפיד על יצירת מערכת יחסים חמה, נעימה ומכבדת בינו לבין ללקוחותיו, על מנת שהמטופל יאמין בו באופן מלא, ירגיש בנוח במהלך הטיפול ולא יחשוש אפילו לא במקצת. אחרי הכל, רמת מקצועיות גבוהה חייבת לבוא לידי ביטוי לא רק במהלך הטיפול, אלא גם במתן השירות ללקוח.

בתכל'ס, עד שלא תגיעו אל הקליניקה של ד"ר עמאשה, לא תוכלו להבין באמת עד כמה מדובר באדם מקצוען. מוסר עבודה ומקצועיות הינן תכונות בגדר חובה עבור רופא שיניים, ובמקרה של ד"ר עמאשה, הן בולטות באופן יוצא דופן. הודות לאיכות העבודה ולשירות הקשוב ללקוח, הצליח ד"ר עמאשה להבדיל את עצמו מרופאי שיניים אחרים ולמשוך למרפאתו לקוחות רבים ומגוונים.

ד"ר עמאשה – רפואת שיניים

מרפאת ד"ר עמאשה ראשון לציון (רחוב בילו 1, הכניסה מרחוב ירושלים 20): 03-9606696
מרפאת ד"ר עמאשה חולון (חובבי ציון 3): 03-6432432
סניף בוקעאתא (נותן שירות ללקוחות "מכבי"): 04-6122632

קישור לאתר
קישור לפייסבוק
קישור למייל

ד"ר עמאשה. רפואת שיניים בסטנדרט הגבוה ביותר

ד"ר עמאשה. רפואת שיניים בסטנדרט הגבוה ביותר


מרפאת שיניים ד"ר קורולוב אלכסנדר

מרפאת השיניים ד"ר קורולוב בחולון קיימת משנת 1993, מציעה מערך של שירותים מהטובים והמובילים ביותר ברפואת השיניים והיא מוכרת ומכובדת ע"י תושבי העיר והסביבה. הטיפולים מבוצעים על ידי כמה רופאי השיניים הטובים ביותר באזור, תוך שימוש בטכניקות והטכנולוגיות המשובחות והמתקדמות ביותר. למעלה מ- 14 שנים ברציפות, רופא השיניים ד"ר אלכסנדר קורולוב מחזיר את החיוך למטופליו.

ד"ר קורולוב מנהל מרפאת שיניים מקצועית ומתקדמת, המספקת בגאווה את מיטב הטיפולים המובילים ברפואת השיניים. התפישה המושרשת במרפאה היא כי יצירת בסיס של פה בריא וחזק,  מאפשרת שמירה על שיניים בריאות ויפות וחיוכים בטוחים וארוכי טווח. הטכניקות החדשות המיושמות במרפאה משיגות עבור המטופלים מראה בריא וטבעי.

ד"ר קורולוב הוא דור שלישי לרופאי שיניים, עוסק במקצוע משנת 2007 לאחר שסיים את לימודיו במוסקבה. טרם לימודיו עסק בטכנאות שיניים. הוא הקים לאחרונה מרפאה חדשה לחלוטין בחולון, הכוללת ציוד חדיש ומתקדם ועיצוב מודרני, לרווחת לקוחותיו.

צוות המרפאה

צוות מרפאת השיניים ד"ר קורולוב, כולל את מנהל המרפאה, ד"ר אלכסנדר קורולוב, אשר עוסק בעיקר בכירורגיה ושיקום פה, שתלים, הרמות סינוס, ציפויי שיניים איכותיים, כתרים אסתטיים, השתלות שיניים ביום אחד, שימור ושיקום הפה, כתרים, גשרים, ועוד.

רופאה נוספת במרפאה, אמונה על טיפולי השורש ומספקת גישה ייחודית למטופלים, המשלבת סבלנות רבה ורגישות לצד טכניקות מתקדמות בטיפולי השורש וכן טיפולים משמרים.

רופאה אורתודנטית מבצעת את כלל טיפולי האורתודנטיה המתקדמים לילדים ולמבוגרים במרפאה. היא מספקת אבחון מקצועי ויסודי הכולל צילומי פה ולסת והתאמת הטיפול האורתודנטי המדויק, עלי פי צרכיו המטופל.

מרפאה חדשה ומתקדמת שתגרום לכם לחייך

מרפאת השיניים החדשה של ד"ר קורולוב נפתחה לאחרונה במרכז חולון, ברחוב מאז"ה במיקום מרכזי ונוח וחניה בקרבת מקום. "ההחלטה לפתוח מרפאה חדשה וגדולה יותר, נבעה מהתרחבות העסק, הצטרפות של מטופלים רבים למרפאה, והרצון לספק להם מקום מרווח, חדיש ועם יותר חדרים וכיסאות, בכדי להבטיח שזמני ההמתנה יתקצרו." אומר ד"ר קורולוב, "אנו מברכים על ההחלטה ומזמינים את כולם ליהנות מטיפולים איכותיים ומקצועיים במחירים מיוחדים, לרגל פתיחת הסניף החדש".

One stop shop לרפואת שיניים

מרפאת השיניים ד"ר קורולוב מספקת את כלל טיפולי השיניים, האבחון והצילומים, במקום אחד. המטופלים נהנים מאבחון מדויק ומעמיק במכשור מתקדם, כגון צילום פנורמי המבוצע בתוך המרפאה וחוסך מהם לפנות למכון צילומים. הרופאים המבצעים את הצילומים במרפאה, מפיקים את הצילומים הטובים והאיכותיים ביותר, ומספקים אבחון מדויק לכל לקוח, מתוך הבנה של האזורים הייעודיים לצילום ולאבחון.

כסאות המטופל הם החדשים והמתקדמים ביותר שיש, וכן כלל הציוד והמכשור הטכנולוגי במרפאה. צוות המרפאה מיומן ומקצועי מאוד, ושם דגש רב על שירות מקצועי, סובלני ואמפתי לכל מטופל, בדגש על תפישת "המטופל במרכז", וראיית צרכיו ורצונותיו לפני הכל.

מרפאת שיניים ד"ר קורולוב

כתובת: מאז"ה 3 א' קומה 5, חולון

טלפון: 03-5040841

מעבר לעמוד הפייסבוק

קישור לכתובת המרפאה ב Waze

 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה חולון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר