שמאי מקרקעין במרכז. תמונה ממאגר Shutterstock
שמאי מקרקעין במרכז. תמונה ממאגר Shutterstock

שמאי מקרקעין במרכז שכדאי להכיר

בתחום המקרקעין קיימים שטחים אפורים רבים בהיבט המיסוי. שמאי מקרקעין הבקיאים בתחום זה, יוכלו לחסוך ללקוחותיהם מאות אלפי שקלים בגובה ההיטלים. אלו הם שמאי המקרקעין במרכז שכדאי לכם להכיר

פורסם בתאריך: 18.6.19 16:07

ניסים טובול שמאי מקרקעין

משרד שמאות המקרקעין 'ניסים טובול' הוא משרד בוטיק מוביל הפועל מזה 13 שנה, ומספק שירותי שמאות מתקדמים במגוון רחב של תחומים במעטפת שירותים מקצועית ומתקדמת. המשרד מעניק שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ בהתמקדות באזור המרכז, ועובד בשיתוף פעולה עם מגוון רחב של בעלי מקצוע מהטובים בתחומם: מהנדסים, אדריכלים, מעצבי פנים ועורכי דין.

ניסים טובול הינו בוגר לימודי תואר ראשון במשפטים l.l.b וחבר לשכת שמאי המקרקעין בישראל. הוא צבר ניסיון רב בתחום המקרקעין במשך שנות עבודתו הרבות, לצד הכשרות ועדכונים המקנים לו ארסנל של כלים מתקדמים לביצוע הערכות שווי הוגנות ושוויוניות, בדיוק מקסימלי ובאופן המקצועי והאיכותי ביותר. ניסים טובול מוסמך מטעם מועצת שמאי מקרקעין בישראל, יועץ נדל"ן, בעל תעודה ממשרד המשפטים ובוגר קורס מגשרים.

לניסים ניסיון רב בתחום המקרקעין, אותו רכש במשרד המשפטים ובמנהל מקרקעי ישראל,כמו כן, הוא מציג ידע תיאורטי ומעשי רחב המקנים לו כלים להתמודד עם ניהול נכסים רבים כמו דירות, בתים, משרדים, מגרשים ושטחים חקלאיים בכל הארץ. שירות שמאות המקרקעין שהוא מספק, מאפשר ללקוחותיו להעריך את אומדן הנכס ואת השווי שלו.

משרד שמאות ניסים טובול, נמנה ברשימת השמאים והערכות לצורכי בטוחה בנקאית. המשרד מספק ערך רב ללקוחותיו מתוך ההבנה המעמיקה בתחום הנדל"ן בישראל, פוטנציאל עתידי, השבחה אפשרית. המשרד מתמחה בטיפול מול רשויות, מספק שירותי ייעוץ ותכנון בניה, ייעוץ במיסוי נדל"ן, ליווי הליכים משפטיים ומספק שירותי שמאות לנכסי מגורים, תעשייה, משרדים, מלונות, מושבים ומשקים, וכן משתמש בידע הרב שלו גם במסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית – תמ"א 38 ופינוי-בינוי.

שירותי משרד שמאות ניסים טובול

בין שירותי השמאות המוצעים במשרד: הערכת שווי נכסי מקרקעין לסוגיהם; שומות להפחתת היטל השבחה; ליווי ותכנון, פרצלציה ותשלומי איזון; מיסוי והיטלים – עריכת שומות, הפחתת ערעורים, ניהול ופיתוח נכסים; הערכות שווי וחוות דעת מומחה למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי; חוות דעת מומחה לבתי המשפט; חלוקה בין יורשים; פירוק שיתוף (גירושין) ;דמי שכירות ראויים; הפחתת מיסים והיטלים; מיסוי מקרקעין; בדיקה לפני רכישה/מכירה; ניתוח זכויות בניה, ועוד.

המשרד מתמחה בהערכת שווי כל סוגי הנכסים לרבות נחלות/משקים חקלאים – חישובי דמי רכישה בנחלות, עלות פיצול נחלה חקלאית הפחתות בחיוב דמי הסכמה, דמי היתר – רשות מקרקעי ישראל, חישוב שומה לדירות מגורים, בתים פרטים ודו משפחתים, נכסים מסחריים כגון חנויות, משרדים, מבני תעשיה, קרקעות חקלאיות, בתי מלון, תחנות דלק וכיו"ב, ומטפל בשומות היטל השבחה -שמאי מכריע לפי תיקון 84.

המשרד מספק שירותי שמאות מקרקעין הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי והמוסדי, מתחייב במתן שרות הוגן, מקצועי ויעיל תוך התייחסות לכל ההיבטים השמאיים והפסיקה שבתחום, וערוך לספק שירותי שמאות מקרקעין ברמה ארצית, תוך הבטחת איכות בלתי מתפשרת במגוון רחב מאוד של אספקטים בעולם הנדל"ן.

שמאי המקרקעין ניסים טובול צבר ניסיון מוכח בהצלחת הפחתת מסי הנדל"ן של לקוחות רבים מכל רחבי הארץ. הוא מתאים יכולותיו המקיפות לצרכיו הספציפיים של כל לקוח, ומספק שמאות מדויקת והוגנת המתאפשרת בזכות הניסיון הרב, הוותק הנצבר וטכנולוגיות המחשוב המתקדמות במשרדו.

המשרד מתחייב לספק שירותי הערכה וייעוץ מהטובים ביותר, תוך מתן תשומת לב אישית ושירות לקוחות על פי סטנדרטים מתקדמים, לצד שמירה על אובייקטיביות ומחויבות לאיכות.

שמאי מקרקעין ניסים טובול

כתובת: חטיבת הראל 18, מודיעין

טלפון: 050-3945888

מייל: [email protected]

ניסים טובול. צילום: אבישי טובול

ניסים טובול. צילום: אבישי טובול


משה גולן שמאי מקרקעין ושמאי רכוש

העסקה הכי גדולה שרובנו נעשה במהלך חיינו היא רכישת נכס, אך באופן מפתיע חלקנו לא ייעזרו במומחה על מנת לבדוק ולהעריך את הנכס. רבים טועים לחשוב, כי שכירת עו"ד לצורך רכישת דירה היא גיבוי מספק. אולם, עו"ד לא עובר הכשרה בנושא תוכניות בניין עיר (תב"ע), בדיקת תוכניות בנייה והיתרים וכיוצ"ב, ואיננו כשיר דיו לבדוק את הדברים הללו לעומקם. לכן עורכי הדין מכניסים סעיף בחוזה המכר, בו הם מפנים את הלקוח לשמאי מקרקעין ולמומחים אחרים בתחום המקרקעין. לא מפתיע, כי תביעות רשלנות נגד עורכי דין בתחום המקרקעין נמצאות בצמרת הרשימה מזה שנים, ועובדה זו מחזקת את הצורך בהסתייעות בשמאי טרם רכישת נכס.

נכסים כמו בתים פרטיים, דירות בקומות קרקע, דירות גן ודירות גג, הם אלו שמומלץ במיוחד שייבדקו ע"י שמאי מקרקעין, משום שהם כוללים במקרים רבים חריגות בנייה ו/או זכויות בנייה בעלי שווי.
מצב של חריגות בנייה יכול גם לעכב קבלת משכנתא מהבנק, ואף למנוע קבלת משכנתא, דבר שעלול להביא לביטול החוזה על כל המשתמע מכך. בכלל, כל שווי של נכס מושפע גם מזכויות הבנייה הנלוות אליו או ממגבלות החלות עליו, ולכן יש לבצע בדיקה מעמיקה של כל נכס ונכס לגופו.

דוגמא למקרה שהיוועצות בשמאי מקרקעין חסכה תשלומים רבים, היא לקוח אשר רצה לבנות בית נוסף על מגרש, כשהגיע למשה גולן, הלקוח הופתע לשמוע כי עליו לשלם תשלומים הן לרשות מקרקעי ישראל והן לוועדה המקומית בגין היטל השבחה. משה גולן יידע אותו כי יש באפשרותו להגיש השגות על גובה התשלומים. למעשה, רצוי לדעת כי ניתן להגיש השגה בנוגע לכל תשלום שמקבלים בנושא מקרקעין, באמצעות ההשגה שהוגשה, הופחתו ללקוח מאות אלפי שקלים.

במסגרת תפקידו, משה גולן נותן הערכה של כל סוגי הנכסים: דירות מגורים, בתים פרטיים, משרדים, מסחר, מבני תעשייה ומלאכה וכן שומות של ירידת ערך במקרקעין, השגות על היטל השבחה, השגות לרשות מקרקעי ישראל, בדיקת חריגות בנייה, הערכה של נזקים למבנים כגון נזקי רטיבות, שווי דמי שימוש או שכירות כל סוגי הנכסים וכיוצ"ב. בנוסף, משה נותן חוות דעת לבית משפט בתביעות בתחום המקרקעין.

עו"ד משה גולן – משרד שמאי מקרקעין ושמאות רכוש, מכיר היטב את תחום המקרקעין מזה 15 שנים. שירותיו של משה גולן מתאפיינים בליווי הלקוח בכל שלב, במקצועיות, נגישות וזמינות, ובעבודה קפדנית ומסורה למען כלל הלקוחות. עם לקוחותיו של משה גולן נמנים, משרדי עו"ד, בנקים למשכנתאות, אנשים פרטיים, בית המשפט, חברות וגופים שונים. משה גולן נמצא ברשימת שמאי המקרקעין המומחים של בתי המשפט בישראל, אשר בתי המשפט נסמכים על חוות דעתו כאשר היא נדרשת בתביעות שונות או בהליכים משפטיים, בהם ממנה השופט את משה כשמאי מכריע מטעם בית המשפט.

משה גולן הוא גם שמאי רכוש/מטלטלין וחבר באיגוד שמאי הביטוח. במסגרת תפקידו הוא מעריך רכוש/מיטלטלין לצורך חלוקת רכוש בין בני זוג, מטלטלין שנפגעו כתוצאה מנזקי רטיבות, שריפות וכו'.

פרטי התקשרות:

טלפון: 050-5811330
משרדים חולון:
סוקולב 26, חולון
משרדים ראשל"צ:
הגיתית 5, ראשון לציון

 

מעבר לאתר

מייל: [email protected]

משה גולן. שמאי מקרקעין במרכז

משה גולן. שמאי מקרקעין במרכז


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה חולון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר