שמאי מקרקעין במרכז. תמונה ממאגר Shutterstock
שמאי מקרקעין במרכז. תמונה ממאגר Shutterstock

שמאי מקרקעין במרכז שכדאי להכיר

בתחום המקרקעין קיימים שטחים אפורים רבים בהיבט המיסוי. שמאי מקרקעין הבקיאים בתחום זה, יוכלו לחסוך ללקוחותיהם מאות אלפי שקלים בגובה ההיטלים. אלו הם שמאי המקרקעין במרכז שכדאי לכם להכיר

פורסם בתאריך: 18.6.19 16:07

משה גולן שמאי מקרקעין ושמאי רכוש

העסקה הכי גדולה שרובנו נעשה במהלך חיינו היא רכישת נכס, אך באופן מפתיע חלקנו לא ייעזרו במומחה על מנת לבדוק ולהעריך את הנכס. רבים טועים לחשוב, כי שכירת עו"ד לצורך רכישת דירה היא גיבוי מספק. אולם, עו"ד לא עובר הכשרה בנושא תוכניות בניין עיר (תב"ע), בדיקת תוכניות בנייה והיתרים וכיוצ"ב, ואיננו כשיר דיו לבדוק את הדברים הללו לעומקם. לכן עורכי הדין מכניסים סעיף בחוזה המכר, בו הם מפנים את הלקוח לשמאי מקרקעין ולמומחים אחרים בתחום המקרקעין. לא מפתיע, כי תביעות רשלנות נגד עורכי דין בתחום המקרקעין נמצאות בצמרת הרשימה מזה שנים, ועובדה זו מחזקת את הצורך בהסתייעות בשמאי טרם רכישת נכס.

נכסים כמו בתים פרטיים, דירות בקומות קרקע, דירות גן ודירות גג, הם אלו שמומלץ במיוחד שייבדקו ע"י שמאי מקרקעין, משום שהם כוללים במקרים רבים חריגות בנייה ו/או זכויות בנייה בעלי שווי.
מצב של חריגות בנייה יכול גם לעכב קבלת משכנתא מהבנק, ואף למנוע קבלת משכנתא, דבר שעלול להביא לביטול החוזה על כל המשתמע מכך. בכלל, כל שווי של נכס מושפע גם מזכויות הבנייה הנלוות אליו או ממגבלות החלות עליו, ולכן יש לבצע בדיקה מעמיקה של כל נכס ונכס לגופו.

דוגמא למקרה שהיוועצות בשמאי מקרקעין חסכה תשלומים רבים, היא לקוח אשר רצה לבנות בית נוסף על מגרש, כשהגיע למשה גולן, הלקוח הופתע לשמוע כי עליו לשלם תשלומים הן לרשות מקרקעי ישראל והן לוועדה המקומית בגין היטל השבחה. משה גולן יידע אותו כי יש באפשרותו להגיש השגות על גובה התשלומים. למעשה, רצוי לדעת כי ניתן להגיש השגה בנוגע לכל תשלום שמקבלים בנושא מקרקעין, באמצעות ההשגה שהוגשה, הופחתו ללקוח מאות אלפי שקלים.

במסגרת תפקידו, משה גולן נותן הערכה של כל סוגי הנכסים: דירות מגורים, בתים פרטיים, משרדים, מסחר, מבני תעשייה ומלאכה וכן שומות של ירידת ערך במקרקעין, השגות על היטל השבחה, השגות לרשות מקרקעי ישראל, בדיקת חריגות בנייה, הערכה של נזקים למבנים כגון נזקי רטיבות, שווי דמי שימוש או שכירות כל סוגי הנכסים וכיוצ"ב. בנוסף, משה נותן חוות דעת לבית משפט בתביעות בתחום המקרקעין.

עו"ד משה גולן – משרד שמאי מקרקעין ושמאות רכוש, מכיר היטב את תחום המקרקעין מזה 15 שנים. שירותיו של משה גולן מתאפיינים בליווי הלקוח בכל שלב, במקצועיות, נגישות וזמינות, ובעבודה קפדנית ומסורה למען כלל הלקוחות. עם לקוחותיו של משה גולן נמנים, משרדי עו"ד, בנקים למשכנתאות, אנשים פרטיים,ביתהמשפט, חברות וגופים שונים.משה גולן נמצא ברשימת שמאי המקרקעין המומחים של בתי המשפט בישראל, אשר בתי המשפט נסמכים על חוות דעתו כאשר היא נדרשת בתביעות שונות או בהליכים משפטיים, בהם ממנה השופט את משה כשמאי מכריע מטעם בית המשפט.

משה גולן הוא גם שמאי רכוש/מטלטלין וחבר באיגוד שמאי הביטוח. במסגרת תפקידו הוא מעריך רכוש/מיטלטלין לצורך חלוקת רכוש בין בני זוג, מטלטלין שנפגעו כתוצאה מנזקי רטיבות, שריפות וכו'.

פרטי התקשרות:

טלפון: 050-5811330

מעבר לאתר

מייל: [email protected]

משה גולן. שמאי מקרקעין במרכז

משה גולן. שמאי מקרקעין במרכז

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה חולון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר