הכנה לצה"ל? במקום לרוץ על ג'בלאות, פיתחו האפליקציה

אפליקציה ייעודית תסייע לתלמידי כיתות י"א בחולון להתכונן ללא תשלום לקראת המבחנים הפסיכוטכניים של צה"ל במסגרת הצו הראשון

פורסם בתאריך: 7.11.18 16:18

עיריית חולון רכשה עבור תלמידי שכבת י"א אפליקציה ייעודית שתסייע להם להתכונן טוב יותר וללא תשלום לקראת המבחנים הפסיכוטכניים של צה"ל במסגרת הצו הראשון.

ביישומון, שנקרא ה"מפתח" ושרכישתו הסתייעה הודות למאמצי יחידת ההכנה לצה"ל בעירייה, ניתן לתרגל בטלפון הנייד מתוך מבחנים פסיכוטכניים אמיתיים ולקבל את התוצאות באופן מיידי. השימוש ביישומון ניתן באמצעות קוד כניסה למשך שלושה חודשים רצופים מיום תחילת השימוש, כאשר ניתן לערוך ניסיון תרגול אחד בלבד עם קבלת קוד הכניסה ולהתחיל את שלושת חודשי השימוש החינמי רק לקראת מועד הצו הראשון.

האפליקציה למלש"בים. "המפתח"

תלמידי כיתות י"א שלומדים בעיר יקבלו החל מהשבוע הבא את קוד הכניסה בבתי הספר שלהם באמצעות רכזי ההכנה לצה"ל הבית ספריים או באמצעות רכזי השכבה. בני שכבת גיל זו שלומדים מחוץ לעיר או שאינם לומדים כלל במסגרת חינוכית מתבקשים להגיע למרכז ההכנה לצה"ל (ברח' גאולים 25, ליד בית העולה, בימים ראשון ושני, בין השעות 19:00-08:00) עד סוף חודש דצמבר על מנת לקבל את הקוד. על המלש"ב (מיועד לשירות ביטחון) להגיע בעצמו עם תעודת זהות וספח שמוכיח כתובת מגורים בחולון וכן עם מכשיר טלפון נייד לשם הורדת היישומון.מוטי ששון, ראש העיר, מסר: "אין ספק כי תרגול מוגבר יעלה את סיכויי המלש"בים להגיע לתוצאות טובות במבחנים אלה ועל ידי כך להעלות את סיכוייהם לקבל שיבוצים לתפקידים צבאיים משמעותיים שהולמים את כישוריהם ושבהם הם יכולים לתרום באופן מיטבי למדינה. זהו אינטרס מובהק של העיר וחשוב לנו, כעירייה, להמשיך ולהשקיע בתלמידים שלנו גם בדרך זו".

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה חולון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר