צילום: עיריית חולון

השח"ר עולה: נערך אירוע הוקרה לצוותי החינוך של אגף שירותי חינוך ורווחה

השבוע נערך באשכול הפיס קציר אירוע הוקרה לצוותי אגף שח"ר שבו השתתפו המורים, הרכזים, הקב"סים, נציגי מרכזי קש"ת ויועצים שמובילים את תלמידי האגף להצלחה בבגרות. ראש העיר: צוותי החינוך עושים עבודת קודש בנחישות, במקצועיות ובמסירות. עבודתם קשה אבל בסוף קוטפים את הפירות"

פורסם בתאריך: 1.7.21 07:41

השבוע נערך באשכול הפיס קציר אירוע הוקרה לצוותי אגף שח"ר (שירותי חינוך ורווחה), שבו השתתפו המורים, הרכזים, הקב"סים, נציגי מרכזי קש"ת ויועצים שמובילים את תלמידי האגף להצלחה בבגרות. בחולון פועלים 13 בתי ספר, שבהם כיתות אגף שח"ר מטעם משרד החינוך, שבהן לומדים כ-2,000 תלמידים.בעיריית חולון מועסקת רכזת עירונית לפעילות של אגף שח"ר, הפועלת לצד נציגת משרד החינוך. מינויה של הרכזת יחד עם רכזי קש"ת מהווה אמירה עירונית לכך, שכיתות אגף שח"ר חשובות לעיר והעירייה משקיעה חשיבה רבה בכל תלמיד שזקוק לעזרה ולסיוע. בסך הכל משקיעה חולון מיליוני שקלים במרכזי קש"ת ובמעורבות בכיתות אגף שח"ר ואירוע ההוקרה מהווה דוגמה לחשיבות שמייחסים בעיר לצוותי אגף שח"ר וקש"ת.

ראש העיר מוטי ששון: "אחת המטרות של אגף שח"ר במשרד החינוך היא צמצום הפערים החינוכיים הלימודיים, החברתיים והתרבותיים במדינת ישראל, זאת לשם הבטחת קידום השכבות החלשות. בחולון מאמינים באמונה שלמה, כי כל תלמיד יכול ופועלים לאור אמונה זו. צוותי החינוך עושים עבודת קודש בנחישות, במקצועיות ובמסירות. עבודתם קשה ולא פשוטה כלל, אבל בסוף קוטפים את הפירות ואחוז גבוה מבין התלמידים מסיים את הלימודים עם תעודת בגרות מלאה".

צילום: עיריית חולוןאולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה חולון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר