תלונות השבוע בחולון: הצפה, מחסור בחניה וגם הוקרת תודה

מה הציק לכם השבוע תושבי העיר חולון, במה ביקשתם לטפל בדחיפות ומה חימם לכם את הלב ועליו הוקרתם תודה? מקבץ עניינים עירוניים

פורסם בתאריך: 18.1.19 09:50

מה הציק לכם השבוע תושבי העיר חולון, במה ביקשתם לטפל בדחיפות ומה חימם לכם את הלב ועליו הוקרתם תודה? מקבץ עניינים יומיומיים עירוניים:

ניקוז בהכנה

ברחוב עין גדי 16 ליד בית הספר הראל יש הצפות קבועות עם כל מטח של גשם. חייבים לבצע ניקוז באזור על מנת לשמור על בטחון העוברים ושבים. המצב כעת מסוכן מאוד וחובה לטפל בו מיידית.

תשובה: הבעיה מוכרת ונובעת מזרימת הנגר העילי לכיוון שער בית הספר. התכנון לפתרון הניקוז כבר נמצא בהכנה.

אולי על המדרכה

מצוקת החניה ברחוב ז'בוטינסקי בלתי נסבלת ואנו, תושבי כל האזור, נמצאים במצוקה נוראית בעיקר בסופי השבוע. רק כדי להמחיש, אספר שבסופי שבוע תושבים חונים על המדרכות ומתפללים שלא יקבלו קנסות. הפתרון: לאפשר לתושבים להחנות את הרכבים על המדרכה כמו שקורה בערים אחרות, בת ים למשל. ראש העיר, לך לקראתנו ותן הוראה מתאימה.

תשובה: הפיקוח העירוני משתדל להתחשב במקומות שבהם ידוע על מצוקת חניה ובמיוחד ברחובות שמתבצעות עבודות המפחיתות זמנית את מקומות החניה. יחד עם זאת,  לא ניתן לאשר חניה על מדרכות מאחר שהיא בניגוד לחוק, גורמת לחסימות להולכי הרגל וגורמת לנזק לתשתיות.שמו פס

לפני מספר שבועות התרעתי במדור זה על סכנה ברחוב אורנה פורת, בין היציאה ממגרש ההחניה של בריזה לחניה של המדיטק. ליוצאים מחניית בריזה הכביש מתעקל לימין ואין שדה ראייה. ביקשתי להוסיף פסי האטה בכביש הזה ונעניתי שהעניין בטיפול. ואכן, פסי האטה הוצבו ואני מאוד רוצה להודות ולהעריך את המענה מהמהיר ואת ההתחשבות בבקשת התושב.

תשובה: תודה על דברי התודה וההערכה. עובדי העירייה משתדלים להיות קשובים לתושבים ולהיענות לבקשותיהם עד כמה שניתן במסגרת האפשרויות והיכולות שלנו.

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה חולון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר