אורט חולון

עד להודעה חדשה: תמה השביתה ב"אורט חולון"

ראש העיר הבטיח לטפל באנטנה וועד ההורים ב"אורט חולון" הודיע: "כמחווה של רצון טוב ולטובת התלמידים הוחלט להשהות את השביתה"

פורסם בתאריך: 4.9.18 18:26

לאחר יומה השלישי של השביתה באורט חולון ולאחר שהמשרד לאיכות הסביבה הודיע כי בבדיקה שערך בבית הספר נמצא כי ערכי הקרינה תקינים, ועד הורים של בית הספר אורט חולון הודיע לפני שעה קלה כי מחר יתנהלו הלימודים כסדרם בבית הספר ולמעשה, תיפתח באיחור של שלושה ימים שנת הלימודים ב"אורט חולון".

לאחר פגישה משותפת עם ראש העיר מוטי ששון ונציגי העירייה, הוחלט להשהות את השביתה עד אחרי סוכות. מיד לאחר החגים תתקיים ישיבה נוספת עם ראש העיר ומומחים בנושא "אנטנת המריבה". בפגישה שקיימו נציגי ועד ההורים של אורט חולון, טלי גם זו לטובה, ריקי חליף, אילנית היימן, יו״ר בית הספר רביבים אלרון פנחס, יו״ר ועד ההורים העירוני מר רועי דביר, נכחו נציגי העירייה ומנכ״ל העירייה יוסי סילמן, עוזר ראש העיר מר יוסי זיידה, מנהלת אגף איכות הסביבה דר״ איזבלה אפיק ודוברת העירייה נורית בייסקי. לאחר הפגישה מסרו נציגי ההורים כי "ראש העיר חזר ואמר שהוא בעדנו ומאז הפגישה האחרונה הוא המשיך בטיפול בנושא מאחורי הקלעים. כבר ביום חמישי הקרוב תתקיים פגישה עם מהנדסים מהמשרד לאיכות הסביבה ונציגי איכות הסביבה של עיריית חולון, נציגים ומהנדסים מטעם פלאפון בחיפוש אחרי מקום חדש להעתקת האנטנה". לפגישה ביום חמישי יגיע גם מומחה איש מקצוע מטעם ועד ההורים ב"אורט".

ההורים ציינו כי "לא קיבלנו תשובה מדוע יש הבדלים כל כך גדולים בתוצאות הבדיקות, ולאחר לחץ, המומחית טענה שהתוצאות הן בזכות המיסוך שנעשה. לאור הזמן הממושך בטיפול, אנו ההורים מתעקשים על ביצוע ניטור קבוע רציף ומתמשך. כבר מחר בבוקר נפעל  לקבלת הצעות לביצוע ניטור מתמשך רציף מול כמה חברות".

עם זאת הודיעו ההורים כי "כמחווה של רצון טוב ולטובת התלמידים הוחלט להשהות את השביתה עד אחרי סוכות. מיד לאחר החגים תתקיים ישיבה נוספת עם ראש העיר ומומחים. במידה שדברים לא יזוזו ולא נקבל תשובות, השביתה תימשך מיד לאחר החגים".

עוד ציינו בוועד ההורים כי תוצאות המפגש של יום חמישי הקרוב ותשובות לגבי ניטור רציף יובאו לידיעת ההורים מיד עם קבלתם.קיראו עוד באותו נושא:

המאבק באנטנה: מאמצים אחרונים למנוע שביתה ב"אורט חולון"

צפו בהפגנת "אורט חולון": "אם לא יוסרו האנטנות, נשבית הלימודים"

הורים לא רושמים ילדיהם לאורט חולון מחשש לקרינה מסוכנת

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה חולון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר